چگونه تزریق چربی بر بدن فایده دارد

فواید تزریق چربی

فواید تزریق چربی چیست؟ چه فایده ای در تزریق چربی وجود دارد که طرفداران آن بیشتر از سایر روش ها می باشد؟

یکی از دلایل مهم پیدایش آثار پیری در پوست، کم شدن بافت های چربی در لایه های نهایی است. در این شرایط که با افزایش سن، لایه چربی نیز تحلیل می رود، خطوط عمقی و چروک های شدید همراه با شکن های نامناسب، ظاهر پوست را از حالت شاداب و زیبا خارج می کند. معمولا خطوط دور لبها، خط اخم و خطوط عمیق پیشانی بیش از سایر نواحی ظاهر چهره را درگیر می کند. که با کمک روش تزریق چربی می توان از این آثار کاست یا به کل محوشان کرد. علاوه بر این در کلینیک زیبایی کیمیا برای حجم دهی اجزای صورت و اندام ها این روش اثرات مثبت و ایده آل فراوانی را به همراه می آورد.

فواید تزریق چربی

حجم دهی

برای زیبایی بیشتر صورت و اندام ها، تزریق چربی مناسب ترین گزینه می باشد . لب هایی به با کمک عمل تزریق چربی افزایش حجم یافته اند، ظاهری طبیعی تر و چشمنواز تر خواهند داشت. زیرا اجزای چربی تزریقی کاملا طبیعی بوده و قابلیت انطباق پذیری سریع تری با بافت های جدید دارند از این رو ناهمواری و پستی بلندی های جزئی را پس از تزریق نخواهیم داشت و سطح پوست متعادل و طبیعی می شود. این مهم در مورد تزریق چربی به گونه نیز صادق است. از دیگر فواید تزریق چربی به صورت می توان به ماندگاری بالا و پایداری زیاد بافت های تزریقی اشاره کرد.

جوانسازی صورت

برای درمان آثار پیری و رفع خطوط عمیق به کمک تزریق چربی نتایج بسیار اثربخش و چشمگیر خواهد بود از فواید تزریق چربی می توان به در اختیار بودن بافت های مورد نیاز و امکان تامین آن از بدن خود بیمار اشاره کرد. از این تکنیک برای جوانسازی پوست دست، رفع آثار فرورفته، درمان جای سوختگی و اسکارهای شدید نیز کمک گرفته می شود. به این ترتیب کلیه چین و چروک ها و اثرات غیرعادی برطرف می شوند. البته موفقیت عمل وابسته به همکاری بیمار و رعایت اقدامات مراقبتی است.

سایر خدمات مرکز زیبایی امروکلینیک :

  • لیزر موهای زائد
  • لیزر فرکشنال
  • کاشت مو
  • خدمات تخصصی پوست و مو
    و . . .

 

لطفا دیدگاه خود و نظرات خود را برای ما ارسال نمایید

با سپاس مدیریت سایت مرکز زیبایی امروکلینیک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی؟ *